roluj

Baví nás bavit vás!

Pro firmy

Máte v plánu firemní event – prezentaci značky, výrobku, slavnostní akce, promo akce nebo párty pro Vaše zaměstnance? Obraťte se na náš profesionální tým. Vytvoříme event na míru přesně podle Vašich přání. Víme, že každý klient je jiný a má jiné potřeby, proto ke všem přistupujeme osobně. Prohlédněte si naše různorodé portfolio.

VysočinaFest

Jak jinak začít festivalovou sezónu než v Jihlavě na Vysočina Festu. Tradiční třídenní multižánrový hudební festival v samém srdci Vysočiny.

Beer House

Největší událost roku nejen pro každého štamgasta! Dvoudenní oslava piva.. Gurmánský i kulturní zážitek, bohatý doprovodný program, soutěže,..

Dva dny u bazénu s drinkem a kapelami.. to je oblíbený hudební festival na koupališti Polanka v Třebíči.

Bavíme Třebíč! Diskotéky a koncerty na louce v Open AIR Stylu. Léto plné hudby v krásném prostředí v srdci Třebíče na Podzámecké Nivě.

Koncerty

Produkujeme koncerty nejen největším kapelám československého hudebního průmyslu. Umíme pobavit 100 i 10 000 návštěvníků

Roxy Club

Od rekonstrukce přes vizuální styl až po narvanej club.. Takhle jsme si vymazlili hudební club Roxy, kde trávíme každý víkend mimo festivalovou sezónu.

DClub

Pomáháme rozjet úspěšné hudební cluby! Jako další jsme se podíleli na vytvoření nového D clubu v Jihlavě. Od loga až po bar a následnou produkci koncertů a akcí na Dělnickém náměstí v Jihlavě.

Máme k dispozici americký truck s návěsem, z kterého dokážeme udělat “pojízdné cokoliv”.. bar, testovací centrum, podium pro koncert či propagaci,…

Letní festivalová tour krajskými městy napříč Českou republikou. V letech 2017–2019 s obrovskou show kde jako hlavní headliner byla skupina Kabát. V roce 2020 nás pandemie bohužel zastavila. Nicméně se třeba jednou velice rádi vrátíme k tomuto konceptu.

Firemní akce

Od A do Z kompletní servis a zajištění firemního eventu na přání.