O nás

YASHICA působí na českém trhu od roku 1992. Jestli vám náš název zní povědomě, máte u nás bod! Začínali jsme jako generální zastoupení značky kvalitních japonských fotoaparátů Yashica pro Česko-Slovensko. Postupně jsme svou činnost rozšiřovali o grafické studio a další služby a stali jsme se plnohodnotnou full service reklamní agenturou. Více na www.yashica.cz.

Pořádání eventových akcí začalo celostátní soutěží v grilování v roce 2005. Ve spolupráci s hypermarketem Globus jsme připravovali grilovací soutěž GRILMÁNIE, která byla zároveň oficiálním mistrostvím ČR v grilování.

V roce 2013 jsme vystřelili s multikulturním hudebním festivalem VYSOČINA FEST, který se stal jednou z nejvýznamnějších akcí v Kraji Vysočina. A tím jsme definitivně odstartovali naši dráhu eventů.

V dalších letech jsme přidali letní festival Rokytná Fest a obnovili jsme tradici pivních slavností v Třebíči akcí BEER HOUSE. Začali jsme připravovat eventové akce pro klienty, ale i řadu koncertů pro veřejnost.

Nyní disponujeme profesionálním týmem pro pořádání firemních akcí, koncertů, festivalů, promo akcí. Naše bohaté zkušenosti v organizování eventů využíváme při organizaci vlastních akci, tak i u akcí zadaných dle přání klienta.

Máte dotaz / poptávku / něco Vás zajímá? Neváhejte se na nás obrátit, kontakty zde