O nás

YASHICA působí na českém trhu od roku 1992. Jestli vám náš název zní povědomě, máte u nás bod! Začínali jsme jako generální zastoupení značky kvalitních japonských fotoaparátů Yashica pro Česko-Slovensko. Postupně jsme svou činnost rozšiřovali o grafické studio a další služby a stali jsme se plnohodnotnou full service reklamní agenturou. Více na www.yashica.cz.

Pořádání eventových akcí začalo celostátní soutěží v grilování v roce 2005. Ve spolupráci s hypermarketem Globus jsme připravovali grilovací soutěž GRILMÁNIE, která byla zároveň oficiálním mistrostvím ČR v grilování.

V roce 2013 jsme vystřelili s multikulturním hudebním festivalem VYSOČINA FEST, který se stal jednou z nejvýznamnějších akcí v Kraji Vysočina. A tím jsme definitivně odstartovali naši dráhu eventů.

V dalších letech jsme přidali letní festival Rokytná Fest a obnovili jsme tradici pivních slavností v Třebíči akcí BEER HOUSE. Začali jsme připravovat eventové akce pro klienty, ale i řadu koncertů pro veřejnost.

Poté jsme rozjeli putovní festival Z lásky k hudbě, na který jsme v dalších letech navázali festivalovou tour LÉTOFEST v osmi krajských městech České republiky, je to dvoudenní akce plná hudby a zábavy a i rodiny s dětmi si příjdou na své.

Mimo jiné máme za sebou již čtyři úspěšné ročníky “bazénové párty” POLANKAFEST, dvoudenní hudení festival, který pořádáme na koupališti na Vysočině.

Nyní disponujeme profesionálním týmem pro pořádání firemních akcí, koncertů, festivalů, promo akcí. Naše bohaté zkušenosti v organizování eventů využíváme při organizaci vlastních akcí, tak i u akcí zadaných dle přání klienta.

Máte dotaz / poptávku / něco Vás zajímá? Neváhejte se na nás obrátit, kontakty zde