roluj

Vysočina Fest 2015

Vysočina Fest 2015
-

Festival, 9. – 11. 7. 2015, Jihlava – amfiteátr
6. – 8. 7. 2015 – Fest na rozjezd – Jihlava náměstí
8. 7. 2015 – muzikál Jesus Christ Superstar – Jihlava amfiteátr

Po tři dny patřil jihlavský areál letního kina třetímu ročníku multižánrového festivalu. Největší akce svého druhu v regionu se setkává  s obrovským ohlasem ze strany návštěvníků, kteří si užívali pestrou směs hudebních stylů a originální zábavy.

Prosluněný třetí ročník festivalu přilákal desetitisíce fanoušků. Novinkou byla dvě rovnocenná podia s bohatou hudební nabídkou. Mezi interprety, kteří VF15 navštívili, patří například Vojta Dyk & B-side band, Anna K, Dara Rolins, Chinaski, No Name, Iné Kafe…a opomenout nesmíme legendy jako je skupina Wanastowi vjecy, Arakain s Lucií Bílou nebo třeba Stromboli.

Doprovodný program byl rozšířen a pojat jako warm-up festivalu s názvem Fest na rozjezd. Jihlavské náměstí tak bylo od pondělí do středy otevřeno divadelním představením, vystoupením hudebních kapel a dalšímu. Vrcholem pak byl muzikál Jesus Christ Superstar odehrávající se už v prostou letního kina.

Zaměřili jsme se i na pomoc druhým. Tradičně jsme rozjeli oranžová kola Nadace ČEZ a přidali jsme i pomoc projektu Můj nový život, který pomáhá onkologicky nemocným dětem a jejich rodinám.

VF2015-new